Forside Shop Hybrid inverter til solcelleanlæg Hybrid-inverter DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU
20k Sg05lp3 Eu Sm2
20k Sg05lp3 Eu Sm2 2
Hybrid-inverter DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU
DEYE’s nye 20kW LV Hybrid Inverter er en af de mest avancerede på markedet.
Med en rated effekt på 20kW og en maksimal effekt på 32kW. 2 MPPT trackere med hver 2 PV indgange
Hybridinverteren leverer hele 350A ved batteriopladning og afladning. Det er i en klasse for sig, og gør den specielt velegnet til Netbalancering.
Relaterede varer
  • Tilbud! 05 Ge F60 2 Jpg
    Batterilager til industri – DEYE GE-F60 – 50kW hybrid m. 61,4kWh batteribank
    Tilføj til kurv
  • Sun 70 100k G03 3phase Deye
    SUN 100K-G03 100kW grid-tie inverter 3-faset 6 MPPT
    Tilføj til kurv
  • Sun 30 80k Go2 2
    SUN 50K-G 50kW grid-tie inverter 3-faset 4 MPPT
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A