Forside Shop Hybrid inverter til solcelleanlæg Hybrid-inverter DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU
Kunde matched zone "DK-fri"
“DEYE SUN-15K-G05 15kW grid-tie inverter” er lagt i kurven. Se kurv
20k Sg05lp3 Eu Sm2
20k Sg05lp3 Eu Sm2 2
Hybrid-inverter DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU
DEYE’s nye 20kW LV Hybrid Inverter er en af de mest avancerede på markedet.
Med en rated effekt på 20kW og en maksimal effekt på 32kW. 2 MPPT trackere med hver 2 PV indgange
Hybridinverteren leverer hele 350A ved batteriopladning og afladning. Det er i en klasse for sig, og gør den specielt velegnet til Netbalancering.
Relaterede varer
  • Tilbud! Deye Sun 12k Eu
    DEYE SUN-8K-SG04LP3-EU 8kW hybrid inverter
    Tilføj til kurv
  • Deye Sun 12k Eu
    DEYE SUN-12K-SG04LP3-EU 12kW hybrid inverter
    Tilføj til kurv
  • Sun 3 12k G05 3phase Deye
    SUN 3K-G05 3kW grid-tie inverter 3 fase 2 MPPT
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A