Forside Shop Hybrid inverter til solcelleanlæg Hybrid-inverter DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU
Kunde matched zone "DK-fri"
“DEYE SUN-20K-G05 20kW 3-faset inverter Grid-tie solcelle inverter” er lagt i kurven. Se kurv
20k Sg05lp3 Eu Sm2
20k Sg05lp3 Eu Sm2 2
Hybrid-inverter DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU
DEYE’s nye 20kW LV Hybrid Inverter er en af de mest avancerede på markedet.
Med en rated effekt på 20kW og en maksimal effekt på 32kW. 2 MPPT trackere med hver 2 PV indgange
Hybridinverteren leverer hele 350A ved batteriopladning og afladning. Det er i en klasse for sig, og gør den specielt velegnet til Netbalancering.
Relaterede varer
  • Tilbud! Deye Sun 12k Eu
    DEYE SUN-6K-SG04LP3-EU 6kW hybrid inverter
    Tilføj til kurv
  • Deye 50kw Hybrid
    DEYE SUN-50K SG01HP3-EU-BM4 50kW hybrid inverter
    Tilføj til kurv
  • 4 1024x576
    ELITAG smartstyring v2, SW-opgradering, inkl Inverter4Life
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A