Forside Shop Hybrid inverter til solcelleanlæg Hybrid-inverter DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU
Kunde matched zone "DK-fri"
“SUN 50K-G 50kW grid-tie inverter 3 fase 4 MPPT” er lagt i kurven. Se kurv
20k Sg05lp3 Eu Sm2
20k Sg05lp3 Eu Sm2 2
Hybrid-inverter DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU
DEYE’s nye 20kW LV Hybrid Inverter er en af de mest avancerede på markedet.
Med en rated effekt på 20kW og en maksimal effekt på 32kW. 2 MPPT trackere med hver 2 PV indgange
Hybridinverteren leverer hele 350A ved batteriopladning og afladning. Det er i en klasse for sig, og gør den specielt velegnet til Netbalancering.
Relaterede varer
  • Sun 3 12k G05 3phase Deye
    SUN 3K-G05 3kW grid-tie inverter 3 fase 2 MPPT
    Tilføj til kurv
  • 4 1024x576
    ELITAG smartstyring v2, HW-opgradering, inkl Inverter4Life
    Tilføj til kurv
  • Deye 50kw Hybrid
    DEYE SUN-30K-SG01HP3-EU-BM4 30kW hybrid inverter – 3-faset
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A