Forside Shop Hybrid inverter til solcelleanlæg Hybrid-inverter DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU
Kunde matched zone "DK-fri"
“Smart meter SDM630 Modbus V3” er lagt i kurven. Se kurv
20k Sg05lp3 Eu Sm2
20k Sg05lp3 Eu Sm2 2
Hybrid-inverter DEYE SUN-20K-SG05LP3-EU
DEYE’s nye 20kW LV Hybrid Inverter er en af de mest avancerede på markedet.
Med en rated effekt på 20kW og en maksimal effekt på 32kW. 2 MPPT trackere med hver 2 PV indgange
Hybridinverteren leverer hele 350A ved batteriopladning og afladning. Det er i en klasse for sig, og gør den specielt velegnet til Netbalancering.
Relaterede varer
  • 4 1024x576
    ELITAG smartstyring v2, SW-opgradering, inkl Inverter4Life
    Tilføj til kurv
  • Inverter 1
    Hybrid-inverter DEYE SUN-12K-SG05LP3-EU
    Tilføj til kurv
  • Tilbud! 8kw Anlæg Logo Txt
    8 kW solcelleanlæg med 5,1 kWh LiFePO4 batteri sort eternit
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A